Начало → Добре дошли

Консултативен съвет по младежка политика към Община Перник

Последни новини

Списък с номинираните и наградените преподаватли от конкурса

2017-06-15

Ето и пълния списък с номинираните и наградени преподаватели от конкурса

'Учителят, който ме вдъхновява' 2017

 

УЧИТЕЛЯТ, КОЙТО МЕ ВДЪХНОВЯВА"

2017 г.

Номинации и наградени

 

ПЪРВО МЯСТО:

Ирена Атанасова, преподавател по БЕЛ, Х ОУ „Алеко Константинов"

 

 

ВТОРО МЯСТО:

Милена Алексиева, преподавател по БЕЛ, ХVІ СУ „Св. Св. Кирил и Методий"

 

 

ТРЕТО МЯСТО:

Анелия Кирилова, преподавател по История и цивилизация, ХІ ОУ „Елин Пелин"

 

 

 

УЧИЛИЩА С НАЙ-МНОГО НОМИНИРАНИ ПРЕПОДАВАТЕЛИ:

ОУ „Св. Иван Рилски" - 32 преподаватели

Х ОУ „А. Константинов" - 22 преподаватели

ХІ ОУ „Елин Пелин" - 15 преподаватели

 

 

НОМИНАЦИИ ПО УЧИЛИЩА

 

 

 

 

V СУ „П. Р. Славейков"

Албена Александрова - биология и здравно образование, ИТ

Боряна Йорданова - география и икономика

Магдалена Златкова - математика, физика и астрономия

Митка Митева - БЕЛ

 

 

 

VІ СУ „Св. Св. Кирил и Методий"

Румяна Рангелова - биология и химия

Теменужка Михайлова - БЕЛ

 

 

 

VІІІ ОУ „Кракра Пернишки"

Благовеста Георгиева - БЕЛ

Теодора Рангелова - начален учител, история

 

 

 

 

 

Х ОУ „А. Константинов"

Александър Стоилов - учител в група за целодневна организация

Аниела Карамфилова - начален учител

Божена Христова - английски език

Боряна Валентинова - начален учител

Боряна Петрова - начален учител

Венета Кирилова - учител в група за целодневна организация

Весела Здравкова - математика

Габриела Руменова - английски език

Гинка Тонева - биология и химия

Елена Николова - учител в група за целодневна организация

Емил Ангелов - учител в група за целодневна организация

Емилия Никифорова - география

Жулиета Георгиева - ФВС

Зоя Йорданова - английски език

Илко Митушев - ФВС

Ирена Атанасова - БЕЛ

Куна Кръстева - математика

Мая Бориславова - история и цивилизация

Стела Сотирова - музика

Стоянка Георгиева - начален учител

Чавдар Атанасов - начален учител

Юрий Борисов - изобразително изкуство

 

 

 

ХІ ОУ „Елин Пелин"

Анелия Кирилова - история и цивилизация

Антоанета Борисова - математика

Бисер Стоилов - БЕЛ

Бойко Ботев - БЕЛ, ИТ

Валентина Дункова - педагогически съветник

Габриела Тодорова - учител в група за целодневна организация

Даниела Павлова - математика

Емилия Николова - география, история, ДБТ, начален учител

Зоя Хаджийска - математика

Ива Банкова - музика

Ирина Воденичарска - БЕЛ

Мариета Николова - БЕЛ

Радоил Василев - ФВС

Росица Стефанова - начален учител

Теодора Сергиева - география и икономика

 

 

 

ХІІ ОУ „В. Левски"

Анна Михова - математика

 

 

 

ХІІІ ОУ „Св. Св. Кирил и Методий"

Елена Божкова - история и цивилизация, география и икономика

Йорданка Венкова - начален учител

Симона Цветкова - учител в група за целодневна организация

Стефка Велева - математика, ИТ

 

 

 

ХVІ СУ „Св. Св. Кирил и Методий"

Валентин Пахарков - ФВС

Лидия Петрова - изобразително изкуство

Милена Алексиева - БЕЛ

Мартин Иванов - ИТ

Наташа Кирилова - химия, биология

 

 

 

СУРИЧЕ „Д-р Петър Берон"

Бойка Трайкова - история и цивилизация, философия, психология

Симона Янкова - география и икономика

 

 

 

ПМГ „Хр. Смирненски"

Валери Александров - математика

Георги Михайлов - математика

Милена Асенова - химия и опазване на околната среда

Роберто Денков - история и цивилизация

Румен Симеонов - география и икономика

 

 

 

ГПЧЕ „Симеон Радев

Ангел Малинов - БЕЛ

Веселка Александрова - английски език

Елизабет Игова - математика

Искра Петрова - английски език

Мариана Петкова - ИТ

Пенка Рангелова - английски език

Роман Борисов - ФВС

Росица Молева - немски език

Румяна Георгиева - ФВС

София Стойнева - БЕЛ

 

 

 

 

 

 

ОУ „Св. Иван Рилски"

Албена Славева - ДБТ

Боряна Кръстева - начален учител

Валерия Михайлова - БЕЛ

Валерия Цветанова - БЕЛ

Василка Ганикова - начален учител

Венера Божилова - физика

Венцислав Зиновиев - ФВС

Вилма Димитрова - начален учител

Галина Велинова - математика

Десислава Николова - английски език

Евелина Велинова - човек и природа, биология и ЗО

Елена Младенова - начален учител, английски език

Емилия Цекина - БЕЛ

Ирена Малинова - английски език

Красимира Златкова - начален учител

Лорита Иванова - начален учител

Людмила Пейчева - начален учител

Маргарита Тричкова - начален учител

Мариана Манова - математика

Мариана Славчева - химия и опазване на околната среда

Мария Александрова - история и цивилизация

Мина Милева - английски език

Николина Лозанова - география и икономика

Пенка Иванова - история и цивилизация

Райна Димитрова - начален учител

Росица Николова - музика

Светлана Велчева - начален учител

Силвия Десова - английски език

Силвия Симеонова - БЕЛ

Снежана Величкова - начален учител

Феодор Иванчев - математика, ИТ

Цветелина Владимирова - английски език

 

 

 

ОУ „Хр. Ботев", Батановци

Надя Георгиева - БЕЛ

 

 

 

ПГОТ „Свети Иван Рилски"

Ангел Новоселски - ФВС

Емануил Здравков - философия

Светлана Богомилова - английски език

 

 

 

 

 

ПГ по икономика

Нели Живкова - математика

Светла Попатанасова - физика и астрономия

 

 

 

ПГТС „Арх. Йордан Миланов"

Златка Александрова - строителство и архитектура

Димитър Коконов - ФВС

Ирина Йорданова - БЕЛ

Мая Каратова - БЕЛ

Олга Младенова - рисуване и композиция

 

 

ОУ „Отец Паисий", с. Ярджиловци

 

Невена Колева - БЕЛ

Златина Иванова - английски език

 

 

 

 

 

 

 





Новини от Европейски младежки портал



    Новини от Facebook